56350. Poul Janus Ipsen f. 1936. Litografi

213/300, sign. Poul Janus Ipsen. Rammemål 75,5 x 55,5 cm.

Varenr 56350

1 August 2018 20:19

Hammerslag24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK 550 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

23279550 DKK2018-08-01 20:15
23953500 DKK2018-08-01 20:08
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms