Olie på lærred. Sign. Kaj Walther 1984 og på bagsiden titel. 70 x 120 cm
FLYINGE | 650 DKK | 2018-07-26 23:35 |
25302 | 600 DKK | 2018-07-15 14:00 |
600 DKK | Startpris |