54672. Kaj Walther (1916-2001): "Højsommer, Østgrønland"

Olie på lærred. Sign. Kaj Walther 1984 og på bagsiden titel. 70 x 120 cm

Varenr 54672

1 August 2018 20:21

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK 650 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

18998650 DKK2018-07-26 23:35
25302600 DKK2018-07-15 14:00
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms