56938. Et par dybe lænestole med flet (2)

Et par bergerer/lænestole med fransk flet i ryg og sider, udskåret stel med claw and ball fod, udskæringer på sarg og ryg. Dybde 78, bredde 73, siddehøjde 28 cm
20. årh.s begyndelse

Trænger til nye hynder

Varenr 56938

1 August 2018 20:21

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK 1.000 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

235781.000 DKK2018-07-14 14:14
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms