56947. Et par biedermeier stole af mahogni (2)

Armstole med stel af mahogni, kanneleret sarg og buede forben, ryggen med sprosse udskåret i form af svaner. Mørkeblåt stribet betræk på sæderne. 19. årh. D. 58, b. 55, siddehøjde 49 cm

Alm. brugsslitage

Varenr 56947

1 August 2018 20:29

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 800 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK

Vurdering 800 DKK

21573800 DKK2018-08-01 14:50
26460750 DKK2018-08-01 14:44
68600 DKK2018-07-31 07:18
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms