56595. Kinesisk skab, to-fløjet

Døre rigt prydede med forgyldte profilskæringer og påsatte dekorationer i halvædesten (en mangler). Svindrevne i top. 76,5 x 50,5 x 107 cm

Varenr 56595

1 August 2018 20:36

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 900 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1800 DKK

22370900 DKK2018-07-16 21:27
 900 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms