56851. Christian Thørrestrup (1823-1892): "En gammel Spiller"

Olie på lærred (dupleret), 43 x 36 cm. Sign. Thórrestrup 1859. Mærkat: Udst. p. Charlottenborg 1854. Vundet af Etatsraad Skibsted. 50 Rd.

Varenr 56851

1 August 2018 20:39

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.600 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 3200 DKK

X3ETNC1.600 DKK2018-07-28 16:12
 1.600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms