54848. Robert Panitzsch (1879-1949): Solsikker

Olie på lærred. 68 x 85 cm, sign. Robert Pan.

Varenr 54848

1 August 2018 20:39

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 600 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

TDOMAIN600 DKK2018-07-26 18:55
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms