55599. Ubekendt kunstner: Flodparti

Olie på lærred, 50 x 70 cm. Sign.

Varenr 55599

1 August 2018 20:41

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 400 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26440400 DKK2018-07-16 17:38
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms