55599. Ubekendt kunstner: Flodparti

Olie på lærred, 50 x 70 cm. Sign.

Varenr 55599

1 August 2018 20:41

Hammerslag25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 400 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK

Vurdering 800 DKK

26440400 DKK2018-07-16 17:38
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms