56509. Nicolaus Lützhøft (1864-1928): Opstilling med blomster

Olie på lærred, sign. monogram 66 x 51 (75 x 60) cm.

Varenr 56509

1 August 2018 20:41

Hammerslag13.00 DKK14.00 DKK 800 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

11996800 DKK2018-07-18 12:08
SSJK750 DKK2018-08-01 12:19
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms