56511. Håndkoloreret kobberstik over Helsingør, 16. årh.

Fremstår beskåret nederst. 19 x 49 (32 x 62) cm.
Udgivet i Braun und Hogenberg 1598.

Varenr 56511

1 August 2018 20:42

Vurdering 1000 DKK

242541.300 DKK2018-08-01 20:40
95951.200 DKK2018-08-01 16:22
225321.100 DKK2018-08-01 16:02
26456750 DKK2018-07-18 18:54
22670550 DKK2018-07-18 19:14
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms