56806. Ubekendt kunstner: Ridder

Betegnet på bagsiden G. v. Düring 1823. Olie på lærred. 45 x 30 cm

Afskalninger, krakeleringer

Varenr 56806

1 August 2018 20:43

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 800 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK

Vurdering 1500-1800 DKK

24443800 DKK2018-07-26 09:12
22370750 DKK2018-07-16 21:29
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms