Betegnet på bagsiden G. v. Düring 1823. Olie på lærred. 45 x 30 cm
Afskalninger, krakeleringer
24443 | 800 DKK | 2018-07-26 09:12 |
22370 | 750 DKK | 2018-07-16 21:29 |
750 DKK | Startpris |