56852. Ubekendt kunstner: Parti fra Venedig

Olie på lærred, 48 x 67 cm. Sign. K.P.S.

Varenr 56852

1 August 2018 20:43

Hammerslag11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK 450 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 800 DKK

9595450 DKK2018-08-01 16:27
340425 DKK2018-07-30 00:06
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms