56848. Ubekendt kunstner: Frugtmarked Taormina

Olie på lærred, 50 x 60 cm. Sign.
(hul i lærred nederst højre)

Varenr 56848

1 August 2018 20:44

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 325 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK

Vurdering 600 DKK

TDOMAIN325 DKK2018-08-01 20:27
22370300 DKK2018-07-16 21:29
 300 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms