Usign. 46 x 36,5 cm. (58,5 x 49,5) cm. Restaureret og dubleret.
24443 | 2.200 DKK | 2018-08-01 19:27 |
X3ETNC | 2.000 DKK | 2018-07-27 12:02 |
2.000 DKK | Startpris |