56614. Portræt af ung mand, 18. årh.

Usign. 46 x 36,5 cm. (58,5 x 49,5) cm. Restaureret og dubleret.

Varenr 56614

1 August 2018 20:45

Hammerslag22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK 2.200 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 4000 DKK

244432.200 DKK2018-08-01 19:27
X3ETNC2.000 DKK2018-07-27 12:02
 2.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms