54901. Ubekendt kunstner: Blomsterstade

Olie på lærred, 60 x 70 cm. Sign.

Varenr 54901

1 August 2018 20:47

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 400 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 800 DKK

TDOMAIN400 DKK2018-07-26 18:56
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms