56847. Knud Sinding (1875-1946): Sydeuropæisk bybillede med kvinder på trappe

Olie på lærred, 43,5 x 58 cm. Sign. monogram 1924

Varenr 56847

1 August 2018 20:47

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 1.400 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

3661.400 DKK2018-07-30 12:31
3401.300 DKK2018-07-30 00:07
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms