56518. Alfred Broge (1870-1955): Landskab med forblæste træer

Olie på lærred, sign. Alf. Broge 1900. 80 x 130 cm. Udstillingsetiket på bagsiden.

Lette krakeleringer

Varenr 56518

1 August 2018 20:48

Vurdering 4000-6000 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms