55613. Gyde Petersen: Parti fra Dyrehaven

Olie på lærred, 74 x 102 cm. Sign. Gyde Petersen

Varenr 55613

1 August 2018 20:49

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 500 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

26440500 DKK2018-07-15 02:15
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms