48291. V. Nielson: Skonnert i krap sø

Olie på lærred, 24 x 30 cm. Sign. V. Nielson

Varenr 48291

1 August 2018 20:50

Hammerslag17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 600 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

18655600 DKK2018-07-14 14:32
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms