48292. G. Ritzau: Ung kvinde der strikker

Olie på lærred, 28,5 x 22,5 cm. Sign. G. Ritzau

Varenr 48292

1 August 2018 20:50

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK 600 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

26485600 DKK2018-07-29 11:18
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms