48292. G. Ritzau: Ung kvinde der strikker

Olie på lærred, 28,5 x 22,5 cm. Sign. G. Ritzau

Varenr 48292

1 August 2018 20:50

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 600 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

26485600 DKK2018-07-29 11:18
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms