Skærme af hvidlakeret aluminiuml, Ø 50 cm. Formgivet omkring 1958. Fremstillet hos Louis Poulsen. Fremstår med brugsspor, ridser.
20118 | 750 DKK | 2018-08-01 19:35 |
14610 | 700 DKK | 2018-07-29 23:10 |
16058 | 650 DKK | 2018-07-24 09:29 |
400 DKK | Startpris |