Skafter af porcelæn, knivblad af stål. stemplet Bing & Grøndahl's Porcellænfabrik, Kjøbenhavn. L. 27 cm. Brugsspor.
293 | 1.400 DKK | 2018-08-01 21:10 |
19355 | 1.300 DKK | 2018-08-01 21:09 |
20264 | 1.000 DKK | 2018-08-01 19:03 |
18278 | 900 DKK | 2018-07-30 18:52 |
22356 | 700 DKK | 2018-07-14 16:54 |
14899 | 650 DKK | 2018-07-14 13:49 |
600 DKK | Startpris |