56546. Etiene Aigner. Rejsetaske

Rejsetaske af bordeaux farvet læder. H. 32 L. 54 B. 28 cm. Brugsspor. Dustbag medfølger. Nøgle mangler.

Varenr 56546

1 August 2018 21:30

Vurdering 1800 DKK

25185850 DKK2018-08-01 17:35
20659800 DKK2018-07-19 11:42
 800 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms