Rejsetaske af bordeaux farvet læder. H. 32 L. 54 B. 28 cm. Brugsspor. Dustbag medfølger. Nøgle mangler.
25185 | 850 DKK | 2018-08-01 17:35 |
20659 | 800 DKK | 2018-07-19 11:42 |
800 DKK | Startpris |