56944. Lænestol af teak, 1950erne

Stor lænestol med ben og armlæn af teak, bred buet ryg med øreklapper. Gjorde i sæde, løs hynde, betrukket med rød velour. B. 80, d. 68, sædehøjde 39 cm

Alm. brugsslitage. Knapper mangler i polstringen på ryg, gjorde slidte

Varenr 56944

1 August 2018 19:44

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK 5.500 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK

Vurdering 3000 DKK

264795.500 DKK2018-08-01 19:37
39705.000 DKK2018-08-01 19:42
3164.600 DKK2018-07-26 03:26
252103.400 DKK2018-07-30 12:33
264721.500 DKK2018-07-24 11:11
 1.500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms