Stor lænestol med ben og armlæn af teak, bred buet ryg med øreklapper. Gjorde i sæde, løs hynde, betrukket med rød velour. B. 80, d. 68, sædehøjde 39 cm
Alm. brugsslitage. Knapper mangler i polstringen på ryg, gjorde slidte
26479 | 5.500 DKK | 2018-08-01 19:37 |
3970 | 5.000 DKK | 2018-08-01 19:42 |
316 | 4.600 DKK | 2018-07-26 03:26 |
25210 | 3.400 DKK | 2018-07-30 12:33 |
26472 | 1.500 DKK | 2018-07-24 11:11 |
1.500 DKK | Startpris |