55379. Jørgen Gudmundsen-Holmgreen: Ikaros

Relief af patineret gips. Ikke monteret, delene er adskilte, men kan samles/monteres. Usigneret. Ca 3 x 4 m

Proveniens: Kunstnerens efterkommere

Nogle dele med skader/afslag.

Varenr 55379

1 August 2018 19:57

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 700 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

FERDINAND700 DKK2018-08-01 17:39
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms