55379. Jørgen Gudmundsen-Holmgreen: Ikaros

Relief af patineret gips. Ikke monteret, delene er adskilte, men kan samles/monteres. Usigneret. Ca 3 x 4 m

Proveniens: Kunstnerens efterkommere

Nogle dele med skader/afslag.

Varenr 55379

1 August 2018 19:57

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 700 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

TFP700 DKK2018-08-01 17:39
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms