54537. Kalle Bovin (1907-1985): Parti fra Katmandu

Akvarel, 24 x 33 cm, sign. og med dedikation

Varenr 54537

1 August 2018 19:58

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK 650 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK

Vurdering 1200 DKK

19431650 DKK2018-08-01 19:56
20761600 DKK2018-07-14 19:19
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms