56643. Victor Vasarely (1906-1997): Komposition

Litografi. Komposition i rød og lilla. Sign. Vasarely 73/150. Bladmål 76 x 56 cm. Uindrammet

Varenr 56643

1 August 2018 19:58

Hammerslag12.00 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK 800 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

4165800 DKK2018-07-18 17:19
22033750 DKK2018-08-01 19:41
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms