Litografi. Komposition i rød og lilla. Sign. Vasarely 73/150. Bladmål 76 x 56 cm. Uindrammet
4165 | 800 DKK | 2018-07-18 17:19 |
22033 | 750 DKK | 2018-08-01 19:41 |
700 DKK | Startpris |