56643. Victor Vasarely (1906-1997): Komposition

Litografi. Komposition i rød og lilla. Sign. Vasarely 73/150. Bladmål 76 x 56 cm. Uindrammet

Varenr 56643

1 August 2018 19:58

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 800 DKK22.00 DKK23.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

4165800 DKK2018-07-18 17:19
22033750 DKK2018-08-01 19:41
 700 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms