56647. Jens Kongshammer (1884-1974): Parisisk boulevard

Olie på lærred. Sign. Kongshammer. 65 x 88 cm

Varenr 56647

1 August 2018 19:59

Hammerslag5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK 500 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

T3VMYV500 DKK2018-08-01 09:14
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms