Litografier i farver. Alle sign. og nummererede 32/100 Paul Agger 74. Lysmål 49,5 x 46,5 cm
22033 | 1.400 DKK | 2018-08-01 19:59 |
23279 | 1.300 DKK | 2018-08-01 19:54 |
1.000 DKK | Startpris |