Litografi i farver. Signeret Riget 481/2400 E.T: MCMLXXXIII. Lysmål 53 x 50 cm
23279 | 425 DKK | 2018-08-01 19:37 |
21573 | 400 DKK | 2018-07-18 15:20 |
400 DKK | Startpris |