56803. Karl Aage Riget: Komposition

Litografi i farver. Signeret Riget 481/2400 E.T: MCMLXXXIII. Lysmål 53 x 50 cm

Varenr 56803

1 August 2018 20:01

Hammerslag14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 425 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 800 DKK

23279425 DKK2018-08-01 19:37
21573400 DKK2018-07-18 15:20
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms