54543. Carl-Henning Pedersen (1913-2007): Jerusalems Syv Porte Nr. 5

Litografi. 87,5 x 61 cm, sign. Carl-Henning Pedersen Paris 1975 47/150

Varenr 54543

1 August 2018 20:02

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK 1.200 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

41651.200 DKK2018-07-18 17:19
258611.100 DKK2018-07-18 11:48
STEPHEN1.000 DKK2018-07-16 17:01
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms