Litografi. 87,5 x 61 cm, sign. Carl-Henning Pedersen Paris 1975 47/150
4165 | 1.200 DKK | 2018-07-18 17:19 |
25861 | 1.100 DKK | 2018-07-18 11:48 |
FRANK | 1.000 DKK | 2018-07-16 17:01 |
1.000 DKK | Startpris |