55230. Grazyna Gotz: Komposition, litografi

Litografi. Sign. Grazyna Gotz ´97 38/87. Lysmål 67 x 49 cm

Varenr 55230

1 August 2018 20:02

Hammerslag15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK 400 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 800 DKK

DERMIS400 DKK2018-07-31 13:19
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms