56615. Richard Mortensen (1910-1993): Konkret komposition

Litografi 10/100, sign. Richard Mortensen samt dateret 78. Rammemål: 62 x 62 cm. Fremstår gulnet samt med skjold nederst.

Varenr 56615

1 August 2018 20:04

Vurdering 1200 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms