56616. Ludmilla Belfour (F. 1952): Komposition

Akvarel, sign. Ludmilla Belfour samt dateret 77. Rammemål: 92 x 72 cm.

Varenr 56616

1 August 2018 20:04

Hammerslag6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK 500 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

20023500 DKK2018-08-01 18:16
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms