56616. Ludmilla Belfour (F. 1952): Komposition

Akvarel, sign. Ludmilla Belfour samt dateret 77. Rammemål: 92 x 72 cm.

Varenr 56616

1 August 2018 20:04

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 500 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

20023500 DKK2018-08-01 18:16
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms