56619. Bodil Kaalund (1930-2016): Komposition

Litografi, sign. Bodil Kaalund samt dateret 1982. Rammemål: 50,5 x 40,5 cm.

Varenr 56619

1 August 2018 20:05

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms