Litografi 30/100, sign. H. Voigt Steffensen samt dateret 90. Rammemål: 53 x 46 cm.
21370 | 750 DKK | 2018-08-01 20:03 |
2304 | 700 DKK | 2018-08-01 20:02 |
26500 | 650 DKK | 2018-08-01 18:26 |
500 DKK | Startpris |