56620. Hans Voigt Steffensen (f. 1941): Dansende piger

Litografi 30/100, sign. H. Voigt Steffensen samt dateret 90. Rammemål: 53 x 46 cm.

Varenr 56620

1 August 2018 20:06

Hammerslag9.00 DKK10.00 DKK 750 DKK1.00 DKK2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

21370750 DKK2018-08-01 20:03
2304700 DKK2018-08-01 20:02
26500650 DKK2018-08-01 18:26
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms