56621. Hans Meyer Petersen (født 1937): Komposition

Litografi 52/100, sign. Hmp samt dateret 90. Rammemål: 89 x 67 cm.

Varenr 56621

1 August 2018 20:07

Hammerslag4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK 400 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 600 DKK

23279400 DKK2018-08-01 20:05
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms