Olie på lærred, 53,5 x 64,5 cm. Sign. Groth-Jensen 06
16405 | 700 DKK | 2018-08-08 19:54 |
1670 | 650 DKK | 2018-08-08 17:40 |
21113 | 500 DKK | 2018-08-08 14:42 |
4532 | 400 DKK | 2018-08-07 09:46 |
400 DKK | Startpris |