57001. Jens Peter Groth Jensen (1918): Tennisbanen

Olie på lærred, 53,5 x 64,5 cm. Sign. Groth-Jensen 06

Varenr 57001

8 August 2018 20:06

Vurdering 800 DKK

16405700 DKK2018-08-08 19:54
1670650 DKK2018-08-08 17:40
21113500 DKK2018-08-08 14:42
340400 DKK2018-08-07 09:46
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms