55051. Corneille (1922-2010): Dialogue d'oiseaux

Litografi, 75 x 56 cm. Sign. Corneille -76 103/150

Varenr 55051

8 August 2018 20:06

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK 1.200 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

252571.200 DKK2018-08-08 18:45
3401.100 DKK2018-08-07 09:47
SWH1.000 DKK2018-08-03 18:50
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms