55051. Corneille (1922-2010): Dialogue d'oiseaux

Litografi, 75 x 56 cm. Sign. Corneille -76 103/150

Varenr 55051

8 August 2018 20:06

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK 1.200 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK

Vurdering 2000 DKK

252571.200 DKK2018-08-08 18:45
3401.100 DKK2018-08-07 09:47
SWH1.000 DKK2018-08-03 18:50
 1.000 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms