57017. Knud Horup (1926-1973): Mand i vinterlandskab med huse

Olie på lærred, 60 x 70 cm. Sign. Horup

Varenr 57017

8 August 2018 20:06

Hammerslag2.00 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 425 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 800 DKK

22999425 DKK2018-08-08 18:54
NIELS400 DKK2018-08-04 18:26
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms