57018. Hans Voigt Steffensen (f. 1941): Slovakisk dans

Litografi. Rammemål 68 x 56 cm. Sign. H. Voigt Steffensen 82

Varenr 57018

8 August 2018 20:07

Hammerslag16.00 DKK17.00 DKK 650 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24872650 DKK2018-08-08 19:50
9091600 DKK2018-08-08 20:00
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms