Litografi. Rammemål 68 x 56 cm. Sign. H. Voigt Steffensen 82
24872 | 650 DKK | 2018-08-08 19:50 |
9091 | 600 DKK | 2018-08-08 20:00 |
500 DKK | Startpris |