57018. Hans Voigt Steffensen (f. 1941): Slovakisk dans

Litografi. Rammemål 68 x 56 cm. Sign. H. Voigt Steffensen 82

Varenr 57018

8 August 2018 20:07

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 650 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

24872650 DKK2018-08-08 19:50
9091600 DKK2018-08-08 20:00
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms