57019. Frans Kannik (1949-2011): Komposition

Litografi. Rammemål 61 x 80 cm. Sign. Frans Kannik 8/50

Varenr 57019

8 August 2018 20:07

Vurdering 800 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms