Blådekoreret figur af fajance. Sign. og dateret 85. Højde 32 cm
18273 | 1.400 DKK | 2018-08-08 20:24 |
7995 | 1.300 DKK | 2018-08-08 20:23 |
22356 | 1.100 DKK | 2018-08-03 21:42 |
750 DKK | Startpris |