57068. Bjørn Wiinblad: Efterår

Blådekoreret figur af fajance. Sign. og dateret 85. Højde 32 cm

Varenr 57068

8 August 2018 20:26

Hammerslag20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK 1.400 DKK13.00 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

182731.400 DKK2018-08-08 20:24
79951.300 DKK2018-08-08 20:23
223561.100 DKK2018-08-03 21:42
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms