55608. Carl Bosevang: Slotsgården - Kronborg

Olie på lærred, 52 x 50 cm. Sign. Bosevang 1921

Varenr 55608

8 August 2018 20:27

Hammerslag18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK 550 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK

Vurdering 700 DKK

340550 DKK2018-08-08 19:37
20392500 DKK2018-08-05 20:21
22670375 DKK2018-08-02 22:51
22118350 DKK2018-08-02 13:04
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms