55608. Carl Bosevang: Slotsgården - Kronborg

Olie på lærred, 52 x 50 cm. Sign. Bosevang 1921

Varenr 55608

8 August 2018 20:27

Hammerslag19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK 550 DKK10.00 DKK11.00 DKK12.00 DKK13.00 DKK

Vurdering 700 DKK

340550 DKK2018-08-08 19:37
20392500 DKK2018-08-05 20:21
22670375 DKK2018-08-02 22:51
22118350 DKK2018-08-02 13:04
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms