Olie på lærred, 52 x 50 cm. Sign. Bosevang 1921
4532 | 550 DKK | 2018-08-08 19:37 |
20392 | 500 DKK | 2018-08-05 20:21 |
22670 | 375 DKK | 2018-08-02 22:51 |
22118 | 350 DKK | 2018-08-02 13:04 |
350 DKK | Startpris |