56963. Harald Leth (1889-1986): Sommerlandskab

Olie på plade. Sign. monogram HL. 32 x 41 cm

Varenr 56963

8 August 2018 20:29

Hammerslag26.00 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK 1.400 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK22.00 DKK23.00 DKK24.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

203951.400 DKK2018-08-08 20:19
190131.300 DKK2018-08-08 20:22
3401.100 DKK2018-08-07 09:48
250541.000 DKK2018-08-07 22:32
EYVIND700 DKK2018-08-05 23:35
26526650 DKK2018-08-04 22:19
9595600 DKK2018-08-01 16:39
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms