Olie på plade. Sign. monogram HL. 32 x 41 cm
20395 | 1.400 DKK | 2018-08-08 20:19 |
19013 | 1.300 DKK | 2018-08-08 20:22 |
4532 | 1.100 DKK | 2018-08-07 09:48 |
JENSLPHOT | 1.000 DKK | 2018-08-07 22:32 |
ENYG | 700 DKK | 2018-08-05 23:35 |
PE | 650 DKK | 2018-08-04 22:19 |
9595 | 600 DKK | 2018-08-01 16:39 |
600 DKK | Startpris |