56963. Harald Leth (1889-1986): Sommerlandskab

Olie på plade. Sign. monogram HL. 32 x 41 cm

Varenr 56963

8 August 2018 20:29

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 1.400 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

203951.400 DKK2018-08-08 20:19
190131.300 DKK2018-08-08 20:22
3401.100 DKK2018-08-07 09:48
250541.000 DKK2018-08-07 22:32
EYVIND700 DKK2018-08-05 23:35
PETERFROST650 DKK2018-08-04 22:19
9595600 DKK2018-08-01 16:39
 600 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms