55595. Jens Chr. Bennedsen (1893-1967): Vinterlandskab med elv

Olie på lærred, 34 x 26 cm. Sign.

Varenr 55595

8 August 2018 20:30

Hammerslag7.00 DKK8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK 350 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK30.00 DKK31.00 DKK

Vurdering 700 DKK

26485350 DKK2018-08-05 21:00
 350 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms