56485. Kai Mottlau (1902-1984): Haveparti

Olie på lærred, sign. Mottlau 38. 73 x 92 cm

Varenr 56485

8 August 2018 20:32

Hammerslag27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK 400 DKK27.00 DKK28.00 DKK29.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

1670400 DKK2018-08-08 17:47
 400 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms