56486. Sigurd Kielland-Brandt (1886-1964): Marine

Olie på lærred. 59 x 79 cm. Sign. S. Kielland Brandt

Varenr 56486

8 August 2018 20:32

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK 750 DKK14.00 DKK15.00 DKK16.00 DKK17.00 DKK18.00 DKK19.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

23750750 DKK2018-08-08 18:51
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms