56486. Sigurd Kielland-Brandt (1886-1964): Marine

Olie på lærred. 59 x 79 cm. Sign. S. Kielland Brandt

Varenr 56486

8 August 2018 20:32

Hammerslag8.00 DKK9.00 DKK10.00 DKK11.00 DKK 750 DKK23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK27.00 DKK

Vurdering 1500 DKK

23750750 DKK2018-08-08 18:51
 750 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms