56534. G. Börjeson: Våren kommer till Blysjön, Forshaga, Värmland

Olie på lærred, 68 x 96 cm. Sign. G. Börjeson 39

Varenr 56534

8 August 2018 20:32

Hammerslag3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK 500 DKK3.00 DKK4.00 DKK5.00 DKK6.00 DKK7.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

26524500 DKK2018-08-04 14:40
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms