56534. G. Börjeson: Våren kommer till Blysjön, Forshaga, Värmland

Olie på lærred, 68 x 96 cm. Sign. G. Börjeson 39

Varenr 56534

8 August 2018 20:32

Hammerslag23.00 DKK24.00 DKK25.00 DKK26.00 DKK 500 DKK18.00 DKK19.00 DKK20.00 DKK21.00 DKK

Vurdering 1000 DKK

26524500 DKK2018-08-04 14:40
 500 DKK Startpris

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms