55611. E. Thorbjørn: Parti fra Mariager Fjord

Olie på lærred, 67 x 47 cm. Sign. Flegdal 2-3-60 E. Thorbjørn

Varenr 55611

8 August 2018 20:34

Vurdering 600 DKK

Hammerslagsgebyr 65 DKK Inkl. moms